אודות המשרד

אביב טסה משרד עורכי דין הינו בין המשרדים הוותיקים והמוכרים בתחום ההתחדשות העירונית. הניסיון הרב אותו צבר כמו גם הידע המקצועי הנרחב אותו צבר מקנים לו את מעמדו הבכיר בתחום זה.

המשרד הנו בעל ניסיון רב ובקיאות בכל הקשור לתחום המקרקעין על כל היבטיו לרבות: תמ"א 38, תביעות פינוי-בינוי, תכנון ובנייה, ליווי קבוצות רכישה, עסקאות מכר, הפקעות, בתים משותפים ליקויי בנייה ועוד.

פעילות המשרד הענפה, הפרויקטים המורכבים והסבוכים אותם הוביל, הפרגון מהקולגות וכמובן מעל לכל שביעות הרצון של לקוחותיו, לא נעלמו מעיניו של מדריכי הדירוג הישראלי אשר כללו את משרדנו ברשימה המכובדת של משרדי עורכי הדין המצטיינים בתחום ההתחדשות העירונית.

משרד אביב טסה מעורב במספר גבוה ביותר של פרויקטים שהגיעו לידי סיום וגמר ומטפל בעשרות רבות של פרויקטים אשר בשלבים שונים של ביצוע. במסגרת זו משתף המשרד פעולה עם אדריכלים, מהנדסים, ושמאים מן השורה הראשונה בתחומם, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו.

ראש המשרד עו"ד אביב טסה אף חזה את תחילת תופעת ההתחדשות העירונית על התמורות שחלו בה והשפעותיה על המשק הישראלי וענפי המקרקעין והנדל"ן בפרט, למן הרגע הראשון, הלכה למעשה.

העבודה בשלב התפתחות התופעה דרשה יצירתיות, חלוציות מחשבתית ומעשית, מקצועיות, למידת הלא נודע בזמן הקצר יותר לצורך מתן מענה הולם.

המשרד אחראי לעשרות פרויקטים שהושקו בהצלחה, תוך מתן שירות אישי וחם, יעיל, מהיר ומקצועי.

לייעוץ ולמידע נוסף, משרד עורכי דין מקרקעין – ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6121313