מחלקת הנדל״ן

מחלקת נדל”ן במשרד עורכי דין היא למעשה הלב הפועם של המשרד פעמים רבות. הצורך במענה מקצועי מהיר ומקיף לנשאי הנדל”ן הוא צורך אמיתי הדורש מקצועיות, הכרת המצב בכל רחבי הארץ ואצבע תמידית על הדופק. מחלקת הנדלן מלווה פרויקטים מגוונים ושונים בהיקפים משתנים בכל רחבי הארץ. המקצועיות, ההבנה של המערכת והיכולת לטפל בתהליכים גם לאורך שנים, זוהי המומחיות של המחלקה.

Firefly Drawings on a table in a law office, the drawings are related to real estate transactions -

תפקידי מחלקת הנדל"ן במשרד עורכי דין

מחלקת הנדל״ן נמנית על המחלקות המקצועיות והרבגוניות ביותר בארץ בתחום הנדל״ן.

מצד אחד היא עוסקת בעסקאות נדלן שהשווי שלהם הוא בסכומים גבוהים מאד. בנוסף לכך עליה להיות מקצועית לעילה ולעילה ולדעת ולהכיר גם את הפן המשפטי, את החקיקה הארצית ואת התקנות האזוריות בכל מקום בנפרד. לכן מחלקת הנדל”ן היא אחת העמוסות ביותר כפי שמסבירים המומחים של משרד עורכי דין – אביב טסה

התמחות להשבחת קרקעות – הצורך בהבנה בנושא השבחת קרקעות הופך להיות יותר ויותר אקוטי בימים אלו. תהליכים של הפשרת קרקעות, שינוי יעוד ועוד דורשים מעקב תמידי, הבנת השטח וידע מקצועי רב.
ליווי הליכי שינויי תב”ע – שינוי תב”ע בשטח נדל”ן הוא משימה מורכבת הדורשת פעולה מול גורמים שונים וכן התנהלות מקצועית ומדויקת.
עסקאות יזמות – קרקע יכולה להיות לא אחת אפשרות יזמית מצוינת. בכדי לגלם את כלל ההיבטים הכרוכים בכך, מחלקת הנדל”ן תדע לערוך את הבדיקות ולבצע את הברורים הנדרשים, על מנת להפוך השקעה בנדל”ן ליוזמה עסקית מוצלחת.
קומבינציה – עסקת קומבינציה היא עסה מסחרית שבמרכזה נדל”ן, זכויות בניה והטבות עתידיות. מחלק הנדל”ן תדע לנסח את החוזה ולעמוד על התנאים הנכונים למי מהצדדים.
קבוצות רכישה – קבוצות רכישה מאגדות תחתיהם מספר אנשים המעוניינים בקניית נדל”ן, לצורך כך הם זקוקים למחלקת נדל”ן איכותית במשרד עורכי דין מוביל על מנת להוביל בעבור קבוצת הרכישה את כלל המהלכים הדרושים על מנת להוציא לפועל את המהלך.
עסקאות נדל”ן מורכבות – הכוונה היא לטיפול מורכב בכלל הליכי הרכישה / מכירה / השכרה או בניה של נדלן. עסקאות אלו לא עוסקות רק בחוזה עצמו, אלא בהליכים הנלווים לכך דוגמת העברת זכויות, טיפול מול וועדות שונות ועוד.
ייצוג בוועדות לתכנון ובנייה – תחום הנדלן חורג מתחומי בתי המשפט. אחד הצמתים המשמעותיים ביותר בכל הליך של קבלת היתרי בניה, או שינוי מכל סוג בנכס, עובר בוועדות השונות לתכנון ובניה. יש הכרך ממשי להכיר את הוועדות הללו, את ההגבלות וההיתרים שהן מעניקות ולדעת כיצד לשכנע אותן להעניק היתר לפרויקט.

BDi CODE
נשמח להיות בקשר

משרד עורכי דין - אביב טסה

משרד עורכי דין המטפל בתחומים אזרחיים חייב לדעת לתת מענה מקיף ללקוחותיו. לכן אנחנו משרד עורכי דין – אביב טסה גאים מאד במחלקת הנדל”ן המצוינת הפועלת במשרדנו המאפשרת ללקוחותינו סל מקיף של שירות וליווי בכלל התהליכים השונים הנדרשים לצורך הוצאה לפועל של עסקת נדל”ן מכל סוג שהיא.

מחלקת הנדל”ן במשרדנו מורכבת מעורכי דין מנוסים ובעלי יכולת והכרת המפה כולה.

למה אנחנו?

ניסיון

מעל 20 שנות ניסיון בתחום

מקצועיות

ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך

שירות

זמינים לשירותכם במהלך התהליך

איכות

צוות המשרד מיומן איכותי ואמין

אספקה

התחייבות לעמידה בזמנים

טכנולוגיה

שימוש באמצעים טכנולוגיים חדשניים

לקוחות ממליצים
ראובן הרשקוביץ
ראובן הרשקוביץ
63 סקירות
קרא עוד
המשרד המקצועי ביותר לתמ"א 38
Barry Ravid
Barry Ravid
142 סקירות
קרא עוד
משרד מצויין
Meir Giles Hazon
Meir Giles Hazon
159 סקירות
קרא עוד
משרד עורכי דין מוביל בתחום הנדל"ן
שגיא לביאוב
שגיא לביאוב
קרא עוד
ערן יצחק
ערן יצחק
192 סקירות
קרא עוד
Ido Bahbut
Ido Bahbut
קרא עוד
הקודם
הבא
דילוג לתוכן