תכנון ובנייה

מחלקת הנדל”ן בכל משרד עורכי דין מורכבת מצוות של עורכי דין מיומנים בתחום הנדלן אשר מלווים אותם מתמחים מומחים בתחום הנדל”ן וכל הסובב אותו, החל בתוכניות המתאר, הוועדות האזוריות והמחוזיות והחלטותיהן וכל עניין שיש לו השפעה על הנכס שלכם. המחלקה היא יחידה מקצועית הבאה לספק ללקוחות המשרד את המעטפת השלמה הדרושה.

תכנון ובנייה

מחלקת תכנון ובניה במשרד עורכי דין

המציאות המשתנה ללא הרף בעולמנו לא פוסחת על המצב המשפטי בכל הקשור לעולמות הנדלן. בשל כך יש צורך להיות מעודכן באופן קבוע ולפעול עם מומחים בתחום על מנת לטפל בבעיות קיימות ולא פחות חשוב מכך, הערכת המצב מפני העתיד והיכולת להיות מוכנים לכל תרחיש. בשל כך פועלת המחלקה לתכנון ובניה במשרד לצורך התמקצעות תמידית והערכות לכל סיטואציה.

משרד עורכי דין – אביב טסה מעמיד צוות מומחים היודעים לתת מענה לכל אספקט הקיים בחוק או בתקנות הקשורות לנדל”ן, תכנון ובניה ועוד. הצוות מלווה את הלקוחות משלב בניית התוכנית, דרך כל השלבים עד לתוצאה הסופית בכל הגורמים שניצבים בדרך.

מחלקת התכנון והבניה במשרד מייצגת את כלל הלקוחות במהלך כל שלבי התכנון וכן בפני כל המוסדות הנדרשים, בהם רמ”י, ועדות תכנון אזוריות ומחוזיות וכמובן בבתי המשפט.

BDi CODE
נשמח להיות בקשר

עיסוקי המחלקה לתכנון ובנייה במשרד

במהלך הפעולה של מחלקת התכנון והבניה של  משרד עורכי דין – אביב טסה הם פועלים בנושאים הבאים :

  • קידום הליכי תכנון לצורך התחדשות עירונית – הליכים של תוכניות לצורך התחדשות עירונית הם תהליכים שלא אחת לוקחים זמן רב ונתקעות בצינורות הבירוקרטים של הוועדות השונות האמורות לדון בעניין. מחלקת התכנון ובניה פועלת לקידום הפרויקטים בהם היא מטפלת בגופים אלו מתוך הכרת המערכת, הבנת הליקויים שיש לטפל בהם והיחס האישי עם האנשים בשטח.
  • היטל השבחה – היטל השבחה הוא מס היכול להשפיע משמעותית על מחיר הנכס ומכאן על עלות העסקה כולה. צוות המשרד יסייע ללקוחות להתמודד עם הסכום הנדרש ויפעל לצצם אותו עבור הלקוחות.
  • תביעות פיצויים בגין פגיעה תכנונית – בעלי נכסים חשופים לא אחת לפעולות של הרגולטור בהקשר של שינויים בתוכניות עתידיות. במידה ויוכח כי נכס בבעלותכם נפגע כתוצאה משינוי תוכניות, יש לכם הזכות לדרוש פיצוי.
  • הקלות ושימושים חורגים – עבור כל תוכנית מתאר שמאושרת, יש אפשרות להגיש בקשה להקלות ושימושים חורגים בנכס במידה וההשפעה שלו על התוכנית הכללית זניחה כלשן החוק. צות התכנון ובבניה יודע כיצד לטפל גם במקרים אלו.
  • הפקעות – המדינה מתוקף היותה הריבון יכולה בהליך מסודר לדרוש את הפקעתו של נכס גם ללא אישור הבעלים החוקי. המדינה רשאית להעניק פיצוי אך לא בכל מצב. מחלקת התכנון ובניה תתמודד מול הרצון להפקעת השח, או לחלופין לקלת פיצוי הולם.
  • הגשת התנגדויות לתוכניות מורכבות ולבקשות להיתרי בניה – הוועדות השונות וכן משרדי הממשלה יכולים להגיש תוכניות מתאר שיש בהן לפגוע בפלוני או אלמוני. צוות התכנון והבניה יגיש התנגדויות בשם לקוחותיו למנוע את התוכנית, א לשנות אותה.

מחלקת התכנון ובניה של משרד עורכי דין - אביב טסה

מחלקת תכנון ובניה במשרד עורכי דין – אביב טסה מעניקה מגוון פתרונות יצירתיים, אשר מספקים מענה לבעיות מורכבות.
המחלקה ייצגה ומייצגת גורמים פעילים בתחום התכנון והבניה, החל מחברות נדל”ן מובילות, בעלי מקרקעין, יזמים ומשקיעים.
המחלקה פועלת בשיתוף מלא עם מחלקות המשרד האחרות ומייצרת מעטפת מקצועית משלימה ללקוחותיה.

למה אנחנו?

ניסיון

מעל 20 שנות ניסיון בתחום

מקצועיות

ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך

שירות

זמינים לשירותכם במהלך התהליך

איכות

צוות המשרד מיומן איכותי ואמין

אספקה

התחייבות לעמידה בזמנים

טכנולוגיה

שימוש באמצעים טכנולוגיים חדשניים

לקוחות ממליצים
ראובן הרשקוביץ
ראובן הרשקוביץ
63 סקירות
קרא עוד
המשרד המקצועי ביותר לתמ"א 38
Barry Ravid
Barry Ravid
142 סקירות
קרא עוד
משרד מצויין
Meir Giles Hazon
Meir Giles Hazon
159 סקירות
קרא עוד
משרד עורכי דין מוביל בתחום הנדל"ן
שגיא לביאוב
שגיא לביאוב
קרא עוד
ערן יצחק
ערן יצחק
192 סקירות
קרא עוד
Ido Bahbut
Ido Bahbut
קרא עוד
הקודם
הבא
דילוג לתוכן