אודותינו

משרד עורכי דין אביב טסה הוא משרד בוטיק המתמחה בתחום הנדל”ן, בדגש על תחום ההתחדשות העירונית. המשרד מונה עורכי דין אשר מתמחים בענף המקרקעין ובעלי ידע וניסיון רב בתחום. בעבודת המשרד תומך צוות אדמיניסטרטיבי מקצועי המסביר פנים לכל לקוחות המשרד והמגיעים לפתחו.

אביב -טסה אודות

 

מייסד המשרד, עורך הדין אביב טסה הוא אחד מחלוצי תחום ההתחדשות העירונית בארץ, התמקצע בו באופן יוצא דופן ובהצלחה יתרה הקים משרד משגשג, אשר ליווה ומלווה פרויקטים רבים של תמ”א 38 והליכי פינוי בינוי. המשרד מייצג הן בעלי דירות והן יזמים וקבלנים ועובד בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה כגון אדריכלים ושמאים, על מנת לתת ללקוחותיו שירות מלא ומקיף.

בנוסף לכך, המשרד מייצג לקוחות בעסקאות של מכירה ורכישת דירה, קניית נכסים מסחריים, עסקאות קומבינציה ומלווה משקיעים וקבוצות רכישה בעסקאות שונות. המשרד מייצג את לקוחותיו בכל וועדות התכנון והבנייה ובערכאות המשפטיות ופועל תמיד להשגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר עבור הלקוח.

כמשרד אשר צבר ידע, ניסיון ומאחוריו הצלחה מוכחת, משרדנו נכלל ברשימת עורכי הדין המצטיינים בתחום ההתחדשות העירונית במדריך הדירוג הישראלי המוביל Dun’s 100.

צוות המשרד

aviv

עורך דין אביב טסה

עו"ד טסה הוא מייסד המשרד ועוסק מראשית דרכו המקצועית בתחום המקרקעין. עורך הדין טסה הנו מראשוני עורכי הדין בארץ אשר חזו את הפוטנציאל האדיר בתחום ההתחדשות העירונית ועל כן, לצד עסקאות הנדל"ן הרבות בו מטפל המשרד, בחר עורך דין טסה להתמקצע באופן מיוחד בענף זה.

לאורך שנותיו כעורך דין מקרקעין, ייצג אביב מגוון של לקוחות במגוון של פרויקטים מורכבים ובהיקפים עצומים. בין לקוחותיו: יזמים, קבלנים, משקיעים, קבוצות רכישה ועוד. כן, ייצג עורך דין טסה את אגודת הדיור בעיר תל אביב ובערים רבות נוספות.

הידע, הניסיון המקצועי הרב ומזגו הנעים, יצרו לאביב מוניטין של עורך דין מן השורה הראשונה בתחום המקרקעין בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט.

בעת הקמת משרד עצמאי, חרט עורך דין אביב טסה על דגלו מתן שירות איכותי וללא פשרות ללקוחותיו. במסגרתו מקבל כל לקוח ליווי משפטי ואישי מסור, מן השלב הראשוני ביותר של העסקה ועד לסיומה והכל תוך חתירה לתנאים הטובים ביותר עבור הלקוח.

כבעל משרד מוביל בתחום ההתחדשות העירונית, לקח עורך דין טסה חלק אינטגרלי בקידום הענף בישראל ובין היתר:

• היה בין מקימי איגוד חברות תמ"א 38 בלשכת המסחר והתעשייה: ואף שימש למשך תקופה כיועץ המשפטי של האיגוד.

• אביב כיהן בשני תפקידים בלשכת עורכי הדין: סגן יו"ר פורום מקרקעין של הלשכה וכן, יו"ר צוות ההתחדשות העירונית.

• הרצאות וכנסים: עורך דין אביב טסה מוזמן להרצות בתחום ההתחדשות העירונית במסגרות שונות לרבות השתלמויות של לשכת עורכי הדין, תוכניות רדיו וטלוויזיה, וכן מוזמן הוא להשתתף בוועדות בכנסת בתחום המקרקעין כולו ובענף ההתחדשות העירונית בפרט.

אימייל : Aviv@tasalaw.co.il

yaniv

עורך דין יניב בן דוד

יניב הוא בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) ומוסמך לשכת עורכי הדין משנת 2006. טרם הצטרפותו לשורות אביב טסה משרד עורכי דין, התמחה ועבד במשרדים מובילים בתחום המקרקעין והביא עמו ידע מקצועי רב ורצון לתת לכל לקוח את השירות המשפטי המיטבי.

במסגרת עבודתו במשרדנו, עו"ד יניב בן דוד מלווה באופן שוטף לקוחות פרטיים, חברות יזמיות, קבלנים, רשויות מקומיות ועוד. הוא מטפל בהצלחה בעסקאות נדל"ן גדולות ומלווה את הלקוח בכל שלבי העסקה מא' ועד ת'.

יניב מעניק לכל לקוח את המעטפת המקצועית המתאימה לה הוא זקוק, החל מייעוץ בנושא של מיסוי מקרקעין ותכנון מס וכלה בניהול משא ומתן מול הצד השני בעסקה מתנהלת.

עו"ד יניב בן דוד גם מייצג את לקוחות המשרד מול וועדת שונות הנוגעות להליכי מקרקעין וכן מייצג בכתבי אישום בעבירות בתחום הנדל"ן.

בכל תיק בו הוא מטפל, עומד יניב איתנה על זכויות הלקוח ופועל נמרצות להגיע לתוצאה המשפטית האופטימאלית עבורו. הידע המשפטי הרחב, כישורי הליטיגציה הטובים והיחס האישי מבטיחים כי כל לקוח המגיע למשרדנו נמצא בידיים טובות.

אימייל : Yaniv@tasalaw.co.il

yaakov

עורך דין יעקב פדר

יעקב הנו בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ומוסמך לשכת עורכי הדין משנת 2008. את התמחותו עשה יעקב במשרד עורכי דין מרקוס מנדל ושות׳ ואחריה המשיך להתמקצע בתחום המקרקעין על גווניו.

מלבד התמחותו בתחום ההתחדשות העירונית, הכולל ייצוג בהליכי תמ"א 38 והליכי פינוי בינוי, עו"ד יעקב פדר מייצג את לקוחות המשרד בעסקאות רבות נוספות בתחום המקרקעין. המוניטין שלו הולך לפניו כעורך דין מקצועי ומסור ובעל ראייה לפרטים הקטנים ביותר, תכונה חשובה מעין כמותה לעורכי דין העוסקים בענף הנדל"ן.

בין היתר, מטפל עורך הדין יעקב פדר בעסקאות מקרקעין כגון חוזה מכר דירה ועסקאות קומבינציה. הוא מייצג לקוחות בוועדות תכנון ובנייה, מטפל בהליכי הרישום והבירוקרטיה הדרושים ועוד. עורך דין פדר מלווה כל לקוח אותו הוא מייצג במקצועיות ובמסירות, בכל שלבי העסקה, מטפל בכל היבטיה במצוינות והנו בעל יחסי אנוש נפלאים.

אימייל : Yaki@tasalaw.co.il

kfir

עורך דין כפיר גורן

כפיר הוא בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) ומוסמך לשכת עורכי הדין משנת 2014. כבר מתחילת דרכו כסטודנט למשפטים, השתלב כפיר במשרדנו כטרום מתמחה והחל להביע עניין וצבר ידע בתחום המקרקעין. במהרה התגלה כפיר כבעל כושר למידה מהיר, בעל ראש מבריק ויחס נפלא ללקוחות. בתום לימודיו, עבד כמתמחה במשרד אביב טסה ולאחר סיום בחינות הלשכה, הצטרף לשורותינו כעורך דין מן המניין.

עו"ד כפיר גורן מעניק ייעוץ וייצוג משפטי בכל תחומי המקרקעין, הוא מלווה עסקאות רבות ומגוונות ומעניק ייעוץ שוטף לכל לקוח בו הוא מטפל. עבודתו של עורך דין גורן מאופיינת במידת מקצועיות יוצאת מן הכלל, בהגינות וביושרה.

בין לקוחותיו נמנים הן לקוחות פרטיים והן לקוחות מסחריים והוא מעניק לכל אחד מהם מענה משפטי על פי צרכיו, החל מעריכת חוזים וליווי בעסקאות גדולות ועד ייצוג בוועדות השונות ובכל הערכאות המשפטיות.

אימייל : Kfir@tasalaw.co.il

hadas

עורכת דין הדס שריקי-רומנו

הדס היא בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) ומוסמכת לשכת עורכי הדין משנת 2017. כמי שהתעניינה מאז ומתמיד בתחום המקרקעין, הגיעה הדס אל משרדנו כטרום מתמחה. לאור הכישורים שגילתה, היסודיות והמקצועיות, המשיכה לשלב ההתמחות במשרד וכיום היא אחת מצוות עורכי הדין שלנו מאז הפכה לעורכת דין מן המניין.

עורכת הדין שריקי – רומנו מלווה בעלי דירות ויזמים בהליכי התחדשות עירונית ומטפלת בכל היבטי ההליך, מתחילתו ועד סופו. בעבודתה, היא ידועה כעומדת איתנה על זכויות לקוחותיה ומייצגת אותם במסירות ומקצועיות.

בנוסף הדס מנהלת את תחום ליווי קבוצות הרכישה, שינוי ייעוד ורכישת קרקעות.

אימייל : Hadas@tasalaw.co.il

sara

מנהלת המשרד - שרה כהן

שרה כהן היא מנהלת המשרד ומטפלת בכל ההיבטים האדמיניסטרטיביים הרבים הכרוכים בתפעולו של משרד עורכי דין פעיל ומצליח, כמו כן מעניקה שרה טיפול מסור ויעיל ללקוחות המשרד.

במשרדנו עורכי דין מקצועיים ומנוסים ושרה מעניקה לכל אחד מהם שירות יוצא מן הכלל, המהווה כח עזר אדיר ובאמצעותה, יכול צוות עורכי הדין לתת מענה יעיל ומהיר ללקוחות בו הוא מטפל.

המקצועיות שלה, הידע אשר צברה לאורך השנים ומסירותה הרבה לצוות המשרד וללקוחותיו, הופכים אותה לחלק בלתי נפרד מהמשרד ומכאן, לחלק מההצלחה שלנו.

אימייל : Sara@tasalaw.co.il

adva
אדוה מור

מנהלת פרוייקטים וקשרי דיירים - אדוה מור

אדווה היא מנהלת הפרוייקטים ומטפלת בכל ההיבטים הרבים הכרוכים בתפעולו של משרד עורכי דין פעיל ומצליח, כמו כן מעניקה אדווה טיפול מסור ויעיל ללקוחות המשרד.

תפקידה העיקרי של אדוה מור הוא לתת מענה לדיירים, לעזור ולקדם הליכים מתחילת הפרויקט ועד סופו.

במשרדנו עורכי דין מקצועיים ומנוסים ואדווה מעניקה לכל אחד מהם שירות יוצא מן הכלל, המהווה כח עזר אדיר ובאמצעותה, יכול צוות עורכי הדין לתת מענה יעיל ומהיר ללקוחות בו הוא מטפל.

המקצועיות שלה, הידע אשר צברה לאורך השנים ומסירותה הרבה לצוות המשרד וללקוחותיו, הופכים אותה לחלק בלתי נפרד מהמשרד ומכאן, לחלק מההצלחה שלנו.

אימייל : Adva@tasalaw.co.il

אודות המשרד

אביב טסה משרד עורכי דין הינו בין המשרדים הוותיקים והמוכרים בתחום ההתחדשות העירונית. הניסיון הרב אותו צבר כמו גם הידע המקצועי הנרחב אותו צבר מקנים לו את מעמדו הבכיר בתחום זה.

המשרד הנו בעל ניסיון רב ובקיאות בכל הקשור לתחום המקרקעין על כל היבטיו לרבות: תמ”א 38, תביעות פינוי-בינוי, תכנון ובנייה, ליווי קבוצות רכישה, עסקאות מכר, הפקעות, בתים משותפים ליקויי בנייה ועוד.

פעילות המשרד הענפה, הפרויקטים המורכבים והסבוכים אותם הוביל, הפרגון מהקולגות וכמובן מעל לכל שביעות הרצון של לקוחותיו, לא נעלמו מעיניו של מדריכי הדירוג הישראלי אשר כללו את משרדנו ברשימה המכובדת של משרדי עורכי הדין המצטיינים בתחום ההתחדשות העירונית.

משרד אביב טסה מעורב במספר גבוה ביותר של פרויקטים שהגיעו לידי סיום וגמר ומטפל בעשרות רבות של פרויקטים אשר בשלבים שונים של ביצוע. במסגרת זו משתף המשרד פעולה עם אדריכלים, מהנדסים, ושמאים מן השורה הראשונה בתחומם, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו.

ראש המשרד עו”ד אביב טסה אף חזה את תחילת תופעת ההתחדשות העירונית על התמורות שחלו בה והשפעותיה על המשק הישראלי וענפי המקרקעין והנדל”ן בפרט, למן הרגע הראשון, הלכה למעשה.

העבודה בשלב התפתחות התופעה דרשה יצירתיות, חלוציות מחשבתית ומעשית, מקצועיות, למידת הלא נודע בזמן הקצר יותר לצורך מתן מענה הולם.

המשרד אחראי לעשרות פרויקטים שהושקו בהצלחה, תוך מתן שירות אישי וחם, יעיל, מהיר ומקצועי.

לייעוץ ולמידע נוסף, משרד עורכי דין מקרקעין – ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6121313

דילוג לתוכן