ליטיגציה אזרחית

כאשר אנו חושבים על עורך דין המדבר באולם בית המשפט, עולים לנגד עינינו סצינות מסדרות בתי המשפט האמריקאיות. אולם השיטה הישראלית מעט שונה, אך גם כאן נדרשת יכולת מקצועית המאפשרת ייצוג מדויק בבתי המשפט והצגת הטענות בפני כל. הליטיגציה האזרחית מדברת על אמנות הצגת הטיעון והשכנוע בבית המשפט. זה אולי התפקיד המשמעותי ביותר של עורך הדין.

Firefly Design a hyper-realistic image that conveys the professionalism and expertise of a law firm

מהי ליטיגציה אזרחית?

ליטיגציה אזרחית עוסקת בראש ובראשונה רק בטיפול בתיקים אזרחיים ובמשפטים שאין להם אלמנטים פליליים בהם מעורבת המדינה. הליטיגציה האזרחית עוסקת למעשה בתחומים הבאים:

• רשלנות
• דיני עבודה
• דיני נזיקין
• דיני צוואות וירושות
• דיני משפחה וגירושין
• תחומים נוספים שונים

במידה ותדרשו לעסוק או לנהל הליך משפטי במי מהתחומים הללו, מוטב שיעמוד לצידכם עורך דין מתאים לעסוק בתחום הליטיגציה האזרחית. עורך הדין העוסק בתחומים אלו יגיע אולי לשיא הפעילות בעת הצגת הטיעונים בבית המשפט, אך עבודתו תחל הרבה קודם באיסוף החומרים, הכרת העובדות והראיות והיכולת להציג אותם בצורה הטובה ביותר בבית המשפט.
משרד עורכי דין – אביב טסה מתמחה בייצוג וליווי הצדדים המעורבים בתיקי ליטיגציה אזרחית.

BDi CODE
נשמח להיות בקשר

מה חשוב לדעת שמחפשים עו"ד ליטיגציה אזרחית?

מרגע שישנה הבנה שיש צורך בעורך דין העוסק בתחום, חשוב מאד לבצע בדיקה ותחקיר לגבי עורך הדין שתבקשו לשכור לטובתכם. עליכם לשאול את השאלות הבאות, ולא פחות חשוב מכך, לדעת לענות על השאלות הללו.

• האם עורך הדין מתאים לניהול התיק שלכם? האם המומחיות וההתמקצעות שלו עונה לצרכים שלכם?
• מה הם אחוזי ההצלחה של עורך הדין בתחומי העיסוק שלו.
• מי עומד מאחורי עורך הדין, האם הוא עובד לבד או הוא נתמך במשרד רציני היכול לסייע מקצועית ובכל היבט אחר להצלחת התהליך. משרד עורכי דין – אביב טסה מעניק ללקוחותיו ליווי וגיבוי מקצועי מלא.

עבודת עורך הדין בבית המשפט

איך שלא נביט על העניין, שיאו של כל הליך משפטי הוא הדיון בבית המשפט. כאשר מגיעים אל הדיון ויש צורך להציג את הטענות שלכם בצורה הטובה ביותר, תפקידו של עורך הדין הופך להיות משמעותי ביותר. זוהי למעשה הופעה חיה לכל דבר ועניין, יש אמן מופיע ( העור דין ) ויש קהל מאזינים. על עורך הדין להיות משכנע, קורקטי, חד בדיבור ולהפגין ידע והבנה בכלל ההליכים המשפטיים הנדרשים. עליו להיות משכנע ולגרום לשופט להביע עניין בדברים שהוא מציג.

משרד עורכי דין - אביב טסה

משרד עורכי דין – אביב טסה מעניק שירותי ייצוג בכלל ענפי הליטיגציה האזרחית. הצוות המיומן של המשרד יודע להביא לידי ביטוי את כלל היכולת והמיומנות הנדרשת בעת ייצוג הלקוח בבית המשפט בכל דבר ועניין.

צוות המשרד המורכב ממספר בעלי מקצוע המשלבים בעבודתם ידע רב הנרכש עם השנים, ניסיון הנרכש לאורך טיפול באין ספור תיקים מעל הכל הניסיון האישי רב השני מבטיחים לכם את השקט הנפשי והשירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל.

למה אנחנו?

ניסיון

מעל 20 שנות ניסיון בתחום

מקצועיות

ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך

שירות

זמינים לשירותכם במהלך התהליך

איכות

צוות המשרד מיומן איכותי ואמין

אספקה

התחייבות לעמידה בזמנים

טכנולוגיה

שימוש באמצעים טכנולוגיים חדשניים

לקוחות ממליצים
ראובן הרשקוביץ
ראובן הרשקוביץ
63 סקירות
קרא עוד
המשרד המקצועי ביותר לתמ"א 38
Barry Ravid
Barry Ravid
142 סקירות
קרא עוד
משרד מצויין
Meir Giles Hazon
Meir Giles Hazon
159 סקירות
קרא עוד
משרד עורכי דין מוביל בתחום הנדל"ן
שגיא לביאוב
שגיא לביאוב
קרא עוד
ערן יצחק
ערן יצחק
192 סקירות
קרא עוד
Ido Bahbut
Ido Bahbut
קרא עוד
הקודם
הבא
דילוג לתוכן